Loading...

DÜNYAYI DEĞİŞTİRMEK İÇİN YOLA ÇIKANLAR

TRP BİLİŞİM

TASARIM / WEB UYGULAMALARI / GELİŞTİRME / ERP

TRP BİLİŞİM

YÜKSEK PERFORMANSLI KALİTELİ ÇÖZÜMLER

TRP BİLİŞİM

HAKKIMIZDA

Gelişen teknoloji ve ileri seviye programlama ile en iyiyi hedefleyen çözümlerimiz;

Artık dünyada sınırların ortadan kalktığı konuşuluyor. İletişimde olmak, kişi, toplum ve şirketler için son derece önemli bir alan. Bilgi toplumunda yaşıyoruz. Artık herkes dünyanın her yerine ve her türlü bilgiye ulaşabiliyor. şirket tanıtımının yanında prestij sahibi bir firma olarak dünya pazarında yer alması, olmazsa olmaz bir koşul. TRP, bilişim alanında edindiği temel bilgi ve yaklaşımları, gelecek vizyonu taşıyan kurumlarla paylaşmaya hazır. Dijital takip sistemleri kurmak, modüllerini oluşturarak geliştirmek, entegre etmek… Artık siz de hazırsınız!

Deneyimli mühendislerimiz ve ekipleri ile oluşturduğumuz projelerin amacı en hızlı ve stabil sistemleri sunmaktır.


HİZMETLERİMİZ

Hemen hemen herkesin yanına almadan dışarı çıkamadığı akıllı telefon, tablet gibi cihazlara özel olarak kodlanmış ve tasarlanmış yazılımlara “Mobil Uygulama” diyoruz.

Mobil uygulamalar, kullanılacak olan cihaza göre tasarlanmakta ve kodlanmaktadır. Kullanıcılarının bugüne kadar milyarlarca mobil uygulama indirdiği bilinmektedir. Reklam bütçenizi ne kadar geniş tutarsanız tutun,
toplam 1 milyardan fazla kullanıcıya başka türlü ve maliyeti az olan bir şekilde ulaşmanız imkansız. Hemen IOS ve/veya Android platformlarında firmanızın yer alması için bizimle iletişime geçin.

İşletim sisteminize veya uygulama yazılımınıza yardımcı olacak sistem yazılımlarınızı yapabiliriz.

Uygulama yazılımı, tek ya da bir dizi görevi gerçekleştirmek amacıyla tasarlanmıştır ve oyunlar, kelime işlemciler ve kuruluşlar için özelleştirilmiş uygulamalar gibi şeyleri içerir.
Günümüzde internette azımsanmayacak kadar çok zaman geçiren kişileri ve sanal dünyanın etkisini göz önünde bulunduran firmalar ciddi bir site tasarım ve tanıtım işlerine giriştiler. Siz de geri kalmayın.

Web tasarımı yaptırmak ve sonucunda başarıya ulaşmak oldukça önemli. Sanal dünyada yerini almayanların sektörünün gerisinde kaldığı düşünülürse, ilk olarak kurumsal vitrinlerinizin oluşturulmasında yarar var.

Başarılı bir tasarım ile, coğrafi uzaklığın bir önemi kalmayacaktır. Olumlu bir imaj oluşturacaktır. Yenilik ve gelişmelerini müşterilerine bildirebilecek, kampanyalarını paylaşabileceklerdir.
Tanıtım masraflarında ciddi bir maliyet düşüşü yaşayabileceklerdir. 7/24 açıktır. Profesyonellik göstergesi olarak algılanır.

Biz TRP olarak isteklerinizi karşılayabilen tüm kodların ve modüllerin, tamamen kendi bünyemizdeki yazılımcılarımız tarafından

geliştirilen ve yeni özellikler eklenmeye devam eden bir sistemimizin olması dolayısıyla, isteğinize uygun bir şekilde yazılımsal değişiklik yapılması ve ekstra modül eklenmesi gibi işlemleri gerçekleştirerek istediğiniz
e-ticaret yapısını da kullanmanızı sağlamaktayız. Bu şekilde sağlanan özel yazılım modül sayesinde daha başarılı bir ticari faaliyette bulunmanız da mümkün olacaktır.

ERP yazılımları, bir işletmenin, satıştan muhasebeye, üretimden insan kaynaklarına, envanterden CRM'e, aklımıza gelen tüm fonksiyonlarını kapsayan entegre bilgi sistemleridir.

ERP yaklaşımı bütünleşiktir. Firmanın tüm bölümleri entegre bir ERP sistemi kullanır. ERP yaklaşımında veri, tıpkı bir üretim işletmesine hammaddenin
girip işlenerek ürün olarak çıkması gibi, firmaya girer, değişik departmanlarda işlenerek bilgiye dönüşür.
Mobil uygulama sistemleri, sistem yazılımları, web tasarımları, , tamamen kendi bünyemizdeki yazılımcılarımız tarafından geliştirilen ve yeni özellikler eklenmeye devam eden bir sistem olan modüler geliştirme sistemi ve ERP yazılımları… Hepsi geleceği tasarlayanlar için!
 • Work

  Web Tasarım

 • Work

  ERP

 • Work

  Masaüstü Uygulamaları

 • Work

  Mobil Cross-Platform Uygulamalar

 • Work

  Modüler Geliştirme

 • Work

  Gelişmiş Teknoloji

NEDEN BİZ?

7 / 24 Teknik Destek

Alanında tecrübe sahibi son derece eğitimli ve bilgili bir ekip ile destek hizmeti sağlamaktayız. Sorunlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde bizlere iletebildiğiniz destek sistemimiz 7 gün 24 saat devirli olarak gözetim altında olup kontrol edilmektedir. Bu sayede hem güvenli, hem de hızlı bir yanıtla karşılaşırsınız.

Alt Yapı Teknolojisi

Donanım ve yazılımlarda masraftan kaçınmadan uyguladığımız maliyetleri sebebiyle yaygın kullanılmayan sistemleri profesyonel bir şekilde sorunsuzca sizlerin hizmet alt yapısında kullanmaktayız.

Gizlilik ve Güvenlik

Günümüzde hızlı ve tempolu bir şekilde gelişen internet ortamında güvenlik ve gizlilik en çok dikkat edilmesi gereken husustur. Bilgi ve verileriniz TRP Bilişim sunucularında güvence altındadır. Biz, size ait bilgileri hiçbir özel veya tüzel kişilikle paylaşmayız. Gizlilik ve güvenliğiniz için son teknolojiyi kullanır ve büyük tedbirler alırız.

100% Müşteri Memnuniyeti

Biz, her müşterimizin bizden aldığı hizmet karşılığında memnuniyet duyması için özveri ile çalışırız. Dünden bugüne bu sektörde oluşumuzu bizi tercih eden sadık müşterilerimize borçluyuz. Bunun için sağladığımız hizmetin aksamaması ve performansının düşmemesi için sunucularımız sıkça kontrol eder ve donanımsal firewall kullanarak kesinti olmaması için sağlıklı önlemler alırız. Piyasadaki en ucuz hizmeti satmıyoruz; ama kaliteli hizmeti satıyoruz.

Çözüm Ortaklarımız

Firma olarak prensiplerimizden birisi de çalışacağımız firmaları özenle seçmemizdir. Her biri kendi alanında uzman çözüm ortaklarımız sayesinde hem kaliteli hizmet alıyor hem de sizlere hizmetlerin en kalitesini sunuyoruz.

Alanında Uzman Gerçek Bir Ekip

Kullandığımız tüm yazılımları ve satış adımlarımızı alanında tecrübeli takım arkadaşları ile beraber çalışmaktayız. Profesyonel ve genç bir ekibe sahip olan bünyemiz sürekli gelişmektedir.

İletişim

Bizi Arayın
0216 418 20 30
Address
Kadiköy/Hasanpaşa
Bütün Alanlar Gereklidir
3