Left Right
Who We Are

BüyükAile

Yerelden, bireysel kazanç ve toplumsal kalkınma modeli

Halkın ihtiyaçları, etik değerler, bilimsel ve tarihsel gerçekler ışığında modellenen BüyükAile belediyeciliği, sosyal ve ekonomik çözümler sunuyor.

Devamı
Who We Are

Beyaz Masa

Belediyeler, beldenin ve belde sakinlerinin yerel ve bölgesel ihtiyaçlarını karşılamakla görevli, muhatabı halk olan ve karar organları seçimle iş başına gelen kamu tüzel kişilikleridir.

devamı...
Who We Are

SSK Tek Kart

Çalışma Bakanlığı - S.S.K. Tek Kart Sistemi ve Verimlilik Projesi

S.S.K. hastanelerinde telefonla randevu sistemi ve tek kart uygulamasıyla; hastaların kuyruklarda beklemekten kurtarılması ve çağdaş hastaneciliğin hayata geçirilmesi amaçlanarak projelendirilmiştir.

devamı...
Who We Are

Kültür A.Ş. Uygulamaları

Kültür, sanat, turizm ve açık hava reklamcılığı alanlarında ulusal ve uluslararası düzeyde kabul görecek seviyede ürün ve hizmetler sunarak

devamı...
Who We Are

Beyaz Zambak

Yeni evlenen çiftlere küçük bir hediye

Devamı
Who We Are

Beyaz Taziye

Sevinç ve acınız da hep yanınızda hissedecler.

Devamı
Who We Are

Beyaz Gönüllüler

Problemler, çözüm ekipleri tarafından sistematize edilir; çözülmek üzere ilgili birimlerle koordinasyon kurulur ve çözüm gerçekleştirilir.

Devamı
Who We Are

Beyaz Kantar

Bu uygulamaya göre pazar yerlerine yetkili elemanlar tarafından getirilen terazi, pazar çıkışlarında vatandaşın satın aldığı ürünlerin tartım değerlerinin gerçek olup olmadığının tespitini yapar.

Devamı
Who We Are

Beyaz Karanfil

Herhangi bir gerekçeyle madur olan ( hastalık, engellilik, kimsesizlik, mahkumiyet, huzurevi, çocuk yuvası…) insanlarımızın rutin olarak bulundukları mekanlarda ziyaret edilmesi ve onları «Hayata Transfer» programına uygun olup olmadığının tespit edilmesini amaçlar.

Devamı
Who We Are

Beyaz Gezi

Vatandaşlar için bölgenin kültür ve tarih merkezlerine (müzeler, saraylar vb. ) geziler düzenlenmesi gerekmektedir.

Devamı
What We Do

Kiptaş Uygulamaları

Yılların ihmaliyle biriken yerleşim sorunlarını sağlıklı bir çözüme kavuşturmak, güzel İstanbul’u daha yaşanılır bir şehir haline getirmek için başlatılan çalışmalardan biri de KİPTAŞ’dı.

devamı...
Where We Are

İSKİ Uygulamaları

“Hizmette Kalite Yılı” olarak ilan edilen yıllarda, önemli olanın hizmeti vermek kadar, onu halkın memnuniyetini esas olacak şekilde sunmanın önemini İSKİ’yle beraber anlattık, hayata geçirdik.

devamı...