HAKKIMIZDA - VİZYON - MİSYON

İnşaat sektöründe 50 senelik birikimiyle varlığını devam ettiren inşaat bölümümüz bugüne kadar İstanbul’un seçkin bölgelerinde konut ve iş yeri olarak birçok projeyi bitirmiş ve teslimini gerçekleşmiştir.
Kamu alanındaki yapı taahhütlerinde de söz sahibi olan TRP İnşaat kalite, güven ve zaman yönetimindeki duyarlılığını çalışanlarına da aktarmayı bir sorumluluk olarak kabul etmektedir.
Farklı konsept ve tarzlarla inşaat sektörüne yeni bir soluk getiren TRP İnşaat, aldığı projeleri zamanında bitirerek yapı sektörünün zorlu süreçlerini, bizleri yalnız bırakmayan müşterilerimizin memnuniyetine çevirmeyi prensip olarak kabul etmiştir.
Deneyimi ve tecrübesiyle güven ve kaliteden ödün vermeyen iş anlayışıyla faaliyetlerine devam eden TRP İnşaat - Mühendislik,  alanında elde etmiş olduğu iş tecrübesini geleceğe taşımak için en üst seviyede çalışmalarına devam etmektedir.

Çalıştırdığı unsurlara yönelik, genel Güven ilkesinden asla ödün vermeden inşaat alanında yenilikleri sürekli takip ederek etkin ve teknolojik çözümler üreterek, müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve proje sunarak ulusal platformda sektörün öncüleri arasında seçkin ve saygın bir yer
Ürettiği her eserle içinde yaşadığı topluma kalıcı değerler katan, dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunan bir anlayışla kente kimlik katan yaşam alanları kazandıran bir kurum olmaktır.