Çevre Düzenlemeleri

Altyapı Projeleri

Proje

Taahhüt

Mimarlık

Mühendislik

Hakkımızda

İnşaat sektöründe 50 senelik birikimiyle varlığını devam ettiren inşaat bölümümüz bugüne kadar İstanbul’un seçkin bölgelerinde konut ve iş yeri olarak birçok projeyi bitirmiş ve teslimini gerçekleşmiştir. Kamu alanındaki yapı taahhütlerinde de söz sahibi olan TRP İnşaat kalite, güven ve zaman yönetimindeki duyarlılığını çalışanlarına da aktarmayı bir sorumluluk olarak kabul etmektedir. Farklı konsept ve tarzlarla inşaat sektörüne yeni bir soluk getiren TRP İnşaat, aldığı projeleri zamanında bitirerek yapı sektörünün zorlu süreçlerini, bizleri yalnız bırakmayan müşterilerimizin memnuniyetine çevirmeyi prensip olarak kabul etmiştir. Deneyimi ve tecrübesiyle güven ve kaliteden ödün vermeyen iş anlayışıyla faaliyetlerine devam eden TRP İnşaat - Mühendislik, alanında elde etmiş olduğu iş tecrübesini geleceğe taşımak için en üst seviyede çalışmalarına devam etmektedir. .

Vizyon - Misyon

Yarının kentlerini yarınlarımız için tasarlıyoruz!

HİZMETLERİMİZ

Kentsel Dönüşüm

Kentsel Dönüşüm Kanunundan yararlanmak için Binanız için Bakanlıkça lisanslandırılmış şirketimize başvurarak binanızı için Deprem Risk Raporu hazırlatmanız yeterlidir. Deprem Risk Raporu alabilmeniz için bir binadan bir kişinin başvuruda bulunması kanunen yeterli olup Bina Ortak Kararına gerek bulunmamaktadır.

Mimari Proje

Bizi diğerlerinden ayıran en büyük farkımızdır bu… Her çizdiğimiz projenin özgün ve tekrarı olmayan bir yaklaşıma sahip olmasıdır.Size sunduğumuz her çalışma; tekrara kapalı; sadece size özel bir tasarım içerir.

İnşaat ve Taahhüt

İnşaat, baştan sona yüzlerce prosedür gereken bir prosedür ve teknik hizmetler zinciridir.Doğru olmayan seçimler, yatırımınızı hedefine ulaştıramayabilir. İnşaata başlama aşaması; Yasa ve yönetmelikler çerçevesinde, ham projeyi bellekte doğru üretme ve müteahhit seçiminin getireceği, artıları,eksileri;inşaata başlamadan ön görebilmektir